Bayebit Nedir Nasıl Kullanılır? Baye Coin Rehberi

Bayebit Nedir Nasıl Kullanılır Baye Coin Rehberi - Bayebit.com

Bayebit Nedir Nasıl Kullanılır? Baye Coin Rehberi, Bayebit Sitesinden Nasıl Para Kazanılır, Türk Kripto Para Alıp Satma Siteleri, Kredi kartı ile kripto para alıp satma siteleri, Bayebit para çekme işlemi nasıl yapılır, Hesap onaylama işlemi yapma ve 50 Baye Coin kazanma hakkında tüm merak edilenleri bu yazımızda cevapladık.

Bayebit Referens Sistemi – Bayebit’ten Nasıl Para Kazanılır ?

Bayebit.com sitesine her referans linkinizle üye olan ve üyeliğini onaylatana 50 Baye Coin verilmektedir. 50 Baye Coin ise TL olarak 7.5 TL yapmaktadır. Yani her üye getirip hesabı onaylandığı taktirde 7.5 TL kazanıyorsunuz. Ve kazandığınız Baye Coin’leri isterseniz hesabınıza çekebilir isterseniz de bekleterek değer kazanmalarını bekleyebilirsiniz.

Referans Sistemi

Bayebit.com Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Para Kazanılır?

Bayebit.com KAYIT OL

Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş. ye ait olan yeni Kripto Para Borsası Bayebit, aşağıdaki linkten üye olan ve hesaplarını onaylatan arkadaşlara Baye Coin dağıtıyor! (Yatırım yapmanıza gerek yok. Bu dağıtıma dahil olmak için)

İlk 11-5000’e 100 Baye Coin, sonrası için 50 ve 25 olarak devam ediyor. Hediye şartlarındaki posterde yazıyor!

Kimlik onayı için:

 • Yukarıdan kayıt olduktan sonra,
 • Hesap Ayarlarım’a tıklayıp,
 • TC kimlik no, doğum yılı ve kimlik ön, arka yüzünü yollayın.
 • Ve hesabınız ortalama 1 saat içinde onaylanıyor. 100 bayebit BYB coin hesabınıza yatırılıyor.
 • Bu işlemi yapmadan Bayebit BYB Coin kazanamazsınız!
 • Ayrıca referans linkinizden kayıt olan her kisiden 50 BYB kazanırsınız.

Buraya kadar nasıl üye olup kazanacağınızı anlattık. Bundan sonraki yazımızda Bayebit.com sitesi ve Baye Coin hakkında tüm soruların cevabını listeledik.

Bayebit Sitesi ve Baye Coin Nedir?

1. Baye Coin Nedir?

BAYE Coin, Bayebit tarafından Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardı ile sadece 20 milyon 1 (20.000.001) adet üretilen yeni bir kriptoparadır. BAYE Coin, Bayebit kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır. BAYE Coin, Bayebit tahtaları üzerinde farklı para birimleri ile alınıp-satılabilir.

2. Baye Coin Ne Değildir?

BAYE Coin,bir ICO (Initial Coin Offering) değildir. BAYE Coin, Bayebit tarafından kullanıcılara ücret karşılığı satılmaz. Bayebit kurucuları veya yatırımcılarına herhangi bir pay ayrılmaz.

3. Bayebit Nasıl Çalışır ?

Kullanıcılar, Bayebit’i kullanmak ve kripto-para ile ilgilenen tanıdıklarına bizi referans göstererek yeni kullanıcılar kazandırmak suretiyle, belirli sayılarda BAYE Coin’e ücretsiz olarak sahip olurlar. Kullanıcılar, BAYE Coin’lerinin miktarını artırmak için Bayebit’e daha fazla yeni kullanıcı kazandırabilir ya da Bayebit tarafından düzenlenecek ödüllü kampanya ve alım-satım yarışmalarına katılabilirler. Yatırımcılar alım satım komisyonlarını Baye coin olarak ödeyeceklerdir. Alım satım tahtalarında herzaman Baye coin alım satımını yapabileceklerdir. Belli dönemlerde farklı yarışmalar ve kampanyalar düzenlenerek hesaplarında en çok Baye coin bulunduran yatırımcılarımıza çeşitli hediyeler verilecektir.

4. Baye Coin Ne Kazandırır?

BAYE Coin’ler toplamda 20 milyon 1 (20.000.001) adet üretilmiştir ve alım satım komisyonlarında kullandırılacaktır. Ayrıca Baye coin emir tahtalarında yatırımcılar tarafından belirlenecek fiyatlardan alım ve satım yapılacaktır.Baye coinlerin alış ve satış komisyonlarında kullandırılması nedeni ile Baye coin miktarının her geçen gün azalması, Baye coin fiyatları üzerinde itici bir güç oluşturacaktır.

5. Toplam Kaç Adet Baye Coin Üretilecek?

Toplamda 20 Milyon 1 (20.000.001) adet BAYE Coin kripto-parası üretilecek ve bu sayıya ulaşıldıktan sonra yeni BAYE Coin üretimi yapılmayacaktır.

6. Baye Coinler Hangi Fiyattan Satılacak?

BAYE Coin’ler, Bayebit tarafından yatırımcılara para karşılığı satılmaz, kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtılır ve belirlenmiş bir fiyatı yoktur. BAYE Coin emir tahtalarında yatırımcıların kendi aralarında belirledikleri fiyatlardan alım satım yapabileceklerdir.

7. Kimler Baye Coin Alabilir?

20 milyon 1 (20.000.001) BAYE Coin, Bayebit’e üye olup hesabını onaylatan kullanıcılara ve bu kullanıcılara referans olan kullanıcılara ve düzenlenen yarışmalara katılan yatırımcılara ücretsiz dağıtılacak.

8. Herkese Eşit Miktarda Mı Verilecek?

Dağıtım miktarı yapılan kampanyalar ve yarışmalarda ayrıca belirtilecektir.

9. Baye Coinlerim Hesabıma Ne Zaman Yüklenecek ?

Yatırımcı borsamızda hesabını onaylattıktan sonra sistem tarafından doğrulanıp hesaplarına otomatik olarak Baye Coin aktarımları yapılacaktır.

10. Referans Olduğum Kullanıcılar İçin Ne Kadar? Baye Coin Aldığımı Görebilecek Miyim?

Evet, kullanıcı panelinizde referans olduğunuz her bir kullanıcı için ne kadar Baye Coin kazandığınızı görebileceksiniz.

11. Bayebit Kripto Para Alım Satım Platformu mu ?

Bayebit, Hürtek Bilişim ve Teknoloji Anonim Şirketi tarafından geliştirilmiş bir online kripto para alım satım sitesidir. Bayebit, bankacılık ,ödeme sistemleri ve finansal konularında yıllarca faaliyet gösteren Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş., yerel ve global kripto para alım satım platformlarını inceleyerek,yenilikçi ve kripto para yatırımcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verecek global platformu oluşturma hedefiyle hayata geçirilmiştir.

12. Baye Coin Dağıtım Koşulları

Üye olup hesabını onaylatan;

 • İlk 10 yatırımcının her birine 200 adet,
 • 11 – 5000 arası yatırımcının her birine 100 adet,
 • 5001 – 10000 arası yatırımcının her birine 50 adet,
 • 10001 – 100000 arası yatırımcının her birine 25 adet,
 • 100001 – 500000 arası yatırımcının her birine 10 adet,olacak şekilde
  dağıtılacaktır.

13. Bayebit Baye Coinleri Geri Alacak mı?

Evet Baye coinleri belirtilmiş koşullar ile kripto para alış ve satışlardan elde edilen gelirin bir kısmı ile baye coin emir tahtalarından geri alacak.

14. Bayebit Baye Coinleri Ne Zaman ve Nasıl Alacak?

Bayebit Baye coinleri 90 günlük periyotlarla alış ve satış komisyonundan elde ettiği gelirinin %25 ini baye coin emir tahtalarındaki satış fiyatından (kaç adet alacağını önceden yatırımcılarına bildirmek kaydı ile ) geri alım yapacaktır. İlk geri alım tarihi 30 Haziran 2019 belirlenmiş olup, ilk geri alım kripto para alış ve satış komisyon gelirinin %50’si ile yapılacaktır.Bayebit, Baye Coinleri alım tarihini önceden bildirmek kaydıyla dört gün süreyle alımı gerçekleştirecektir.

15. Baye Coinlerin Geri Alım Fiyatı Belli Mi?

Bayebit Baye coinleri fiyatı sadece yatırımcılar tarafından belirlenen Baye Coin emir tahtaları üzerinden belirtilen tarihteki piyasa satış fiyatı ile geri Bayebit tarafından geri alınacaktır.

16. Bayebit Baye Coinleri Ne Yapacak, Tekrar Dağıtacak mı?

Bayebit hediye olarak dağıtmış olduğu Etheryum Erc 20 sertifikalı token’ların 10.000.000 adetini geri alacak ve blockhain teknolojisinde imha edecektir. Kalan 10.000.001 adeti ise ilerleyen dönemlerde geliştirilecek olan projelerde değerlendirecektir.

17. Baye Coin Dağıtım ve Geri Alım Koşulları Değişir Mi?

Bayebit, belirtilen durumların gerçekleşmesiyle sınırlı olmak kaydı ile, bu dokümanda belirtilen Baye Coin dağıtım , geri alım ve kullandırma şartları hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kayıt Ol ve Kazanmaya Başla

Bayebit.com KAYIT OL