Fluid Market Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

fluid market

Son Güncelleme Yazar:

Fluid Market Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? Gibi sorular günümüzde oldukça artmış durumda. Ve bilindiği üzere teknolojinin gelişmesiyle beraber para kazandıran siteler, para kazandıran mobil uygulamalar ve evde kolay yoldan para kazanmak oldukça sıklaşmış ve basitleşmiş bir durumda. Bu yazımızda Fluid Market uygulamasını anlatacağız. Fluid Market’ten nasıl para kazanacağınızı ve nasıl para çekeceğinizi yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Fluid Market Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Fluid Market insanlara arabalarını, kamyonetlerini, tırlarını, otobüslerini, ciplerini veya minibüslerini saatlik, günlük ya da haftalık olarak kiralama imkanı sunmaktadır. Yani Fluid Market uygulaması, paylaşım ekonomisi alanında kurulmuş bir girişimdir.

Fluid Market’in web sitesindeki bilgiye göre, kamyonetinizi Fluid Market uygulaması üzerinden kiralayarak yıllık 24.000 dolar kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca “Diğer” kategorisinde matkap, çim biçme makinesi, bisiklet, topuklu ayakkabı, tekne gibi farklı şeyleri de Fluid Market uygulamasından kiraya verebilirsiniz.

iTunes‘te 4.5, Google Play‘de 3.5 nota sahip olan Fluid Market mobil uygulaması hem kiraya veren hem de kiralayan kişi için oldukça basit bir sisteme sahip. Örneğin aracınızı X kişisinden Y kişisine kiralamak istediğinizde aracın anahtarınızı teslim etmek için her defasında kiracıyla buluşmak zorunda değilsiniz. Anahtarı kiralık kasaya koyarak kiracıların siz yokken de aracı teslim almasını sağlayabilirsiniz.

Fluid Market kullanıcılarından biri uygulamayı şöyle tarif ediyor:

“Komşularımın benim araç gerecimi kullanmalarına imkan vererek oturduğum yerden para kazanıyorum. Üstelik sigorta sayesinde kafam rahat.”