Gerçek Para Kazandıran Telefon Uygulamaları (Android ve İos İçin)

Gerçek Para Kazandıran Telefon Oyunları (Android ve İos İçin)

Gerçek Para Kazandıran Telefon Uygulamaları (Android ve İos İçin) telefonunuza yüklediğiniz birkaç uygulama ile, çalışmasanız bile para kazanabilirsiniz.
Çoğumuz ya öğrenciler, başka bir şirkette ya da kendi işyerimizde çalışıyoruz. Ne yazık ki, okul KPSS vb sınavları bitirdikten sonra maruz kalan veya olmayan birçok kişi çeşitli nedenlerle bir iş var puanı alınamıyor. (ülkemizin acı gerçekliği) ikinci örnekte olanlara aitseniz, en azından iyi bir iş bulabilir ve para kazandığınız güne kadar kendi paranızı kazanabilirsiniz.

Başlangıçta bu uygulamaların milyonlarca tasarruf edeceğini ve küçük açıklamalarla durumun ne olduğunu az ya da çok anlayacağınızı belirtmeliyim. Şimdi bu uygulamalara bakalım, daha fazla “babadan para istemek bir yerde” diyenlere tanıtacağım” :

Bounty

Yakın zamanda bu uygulama hakkında konuştuk, ancak tekrar hatırlamaya değer. Bounty uygulaması ile gizli bir müşteri olarak anlaşma yapan şirketlerin operasyonları ve ürünlerle deneme yapmak ve fotoğraf çekmek gibi görevlerle para kazanabilirsiniz. Hesabınızda en az 35-40 lira biriktirdikten sonra, ödemeyi hehangi bir aksilik çıkmadan alabilirsiniz

YouNow

Ülkemizde canlı yayınlarla popüler hale gelen YouNow, sıradan bir kullanıcıdan daha fazla isim kazandıran insanlara izin veriyor. Kendinize güveniyorsanız ve “bir isim yapsanız da, şimdi ne yaptığımı görün” diyorsanız, işin yarısındasınız, bu yüzden şimdi size kalmış.

BrandFace

BrandFace, başka bir video paylaşım uygulaması, yüklemek ve göndermek kısa videolar ile markaların yüzünü paylaşmak için davet ediyor.

Wild Wallet

Wild Wallet uygulaması aracılığıyla video izlemek ve telefonunuza önerilen oyunlar indirerek para kazanmak için kullanabileceğiniz uygulamalardan biridir. Toplanan paranızı PayPal hesabınıza aktarabilir, Steam veya Google Play için bir hediye kartına dönüştürebilirsiniz.

WHAFF Rewards

Google Play üzerinden Whaff Rewards en başarılı mobil uygulamalardan biridir, bu oyunu telefonunuzda oynayarak gerçek para kazanabilirsiniz.