Gigwalk Nedir? Gigwalk Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Gigwalk

Gigwalk Nedir? Gigwalk Uygulaması Nasıl Kullanılır?, Gigwalk Uygulamasından Para Nasıl Kazanılır, Gigwalk uygulaması ödeme yöntemleri..

GigWalk uygulaması şu anda ABD ve Canada’nın bir kısmında popüler olarak kullanılmaktadır. Gigwalk mobil uygulaması oldukça basit ve gayet eğlenceli. GigWalk üyeliği açıyorsunuz ve bulunduğunuz yerde, yakınlarınızda ufak tefek işleri size verilen görevleri  yaparak tek işte 220$ ‘a kadar para kazanıyorsunuz.

Bu uygulamada ücretler önceden belli. İşin mantığı ise gerçekten çok basit. Uygulama haritası üzerinde o anda müşterilerin yapılmasını istedikleri görevler görünüyor. Örneğin bir restoran tabelasını veya sokak tabelasının resmini çekip uygulama üzerinden göndererek 10 $ kazanabilirsiniz. Bir restoranın menüsünün resmini çekerek 5 $ cebe indirebilirsiniz. Gigwalk uygulaması sayesinde gizli müşteri bile olabilirsiniz.

Ülkemizde hala etkin olmayan Gigwalk uygulaması Amerika ve Kanada’ nın bazı bölgelerinde hızla yükselen bir trend. Üyelik açın, bulunduğunuz yerde verilen görevleri yapın gezerek ve eğlenerek 200 Dolar’a varan paralar kazanın.

Gigwalk uygulaması sadece İOS tabanlı cihazlarda kullanılır olsa da android sürümü de beklenmektedir.