GymPact Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

GymPact

Son Güncelleme Yazar:

GymPact Nedir? Nasıl Para Kazanılır? GymPact uygulaması ödeme yöntemleri nedir , GymPact uygulamasından para nasıl kazanılır , GymPact mobil uygulaması güvenli midir ? gibi soruların cevabını öğrenmek için yazımızın devamını okuyunuz.

GymPact Uygulaması Nedir?

Bazı uygulamalar görevleriyle bizleri gerçekten çok şaşırtmaktalar, Gympackt uygulaması ise hep spora teşvik hem de bir nevi bahis uygulaması olarak nitelendirilebilir.  Gympackt mobil uygulaması ile haftalık anlaşma yapıyorsunuz. Mesela haftada 3 kez, en az 50 dakika, saatte 3 km hızla koşma konusunda anlaşma yapıyorsunuz. Uygulamaya kredi kartı bilgilerinizi verdikten sonra anlaşma onaylanıyor. Eğer anlaşmaya uymazsanız hesabınızdan 10 dolar alınıyor. Yaptığınız anlaşmayı yerine getirip koştuğunuz taktirde ise size kazandığınız ödeme yapılıyor. Yani ödül ve ceza sistemi olan bir uygulama. Spor yapmayı sevmeyenler ne kadar uzak baksa da dünyada ün salmış ve Türkiye’de de git gide üyelerini artırmaya devam etmektedir. Çünkü son verilere göre Amerika da 3,5 milyon kullanıcısı bulunan GymPact uygulamasının, Türkiye’ de ise 1028 üyesi bulunmaktadır.

GymPact Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

GymPact Uygulaması üç aşamadan oluşuyor. Bunlar;

GymPact Veggie Pact Aşaması

Bu aşamada günlük ve haftalık olarak ne kadar sebze tüketeceğinizi uygulamaya bildiriyorsunuz. Sonrasında yediğiniz bu sebzelerin fotoğraflarını çekip loading ederek topluluğun onayına gönderiyorsunuz.

GymPact Gym Pact Aşaması

Bu bölümde kendiniz için belirlediğiniz egzersizleri uygulamaya giriyorsunuz ve tamamlamaya çalışıyorsunuz. Pact, aynı altyapıya ve konuya sahip birçok spor uygulaması ile uyumlu ve adımlarınızı, yaptığınız antrenmanları online okuyabiliyor.

GymPact Food Log Pact Aşaması

Uygulama bu aşamada bir başka spor uygulaması olan MyFitnessPal ile eşleşerek tükettiğiniz yemekleri kaydetmenize ve kalori takibi yapmanıza olanak sağlıyor.

Yarım saatlik bir idman karşılığında 0.50 ile 1 $ arasında para kazanıyorsunuz. Aslında asıl mesele sağlıklı ve fit kalabilmek. Uygulamanın başarı hikayelerinin anlatıldığı bir bloğuda mevcut.
Uygulamayı sadece İOS platformunda kullanabilirsiniz.