Iconzoomer Nedir? Iconzoomer Nasıl Para Kazanılır?

Iconzoomer

Son Güncelleme Yazar:

Iconzoomer Nedir? Iconzoomer Nasıl Para Kazanılır?, Iconzoomer Uygulaması Nasıl Kullanılır?, Iconzoomer Uygulamasından UNİCEF’e bağış yapmak gibi soruların cevabını yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Iconzoomer Nedir?

Iconzoomer günlük hayatın içinde rutin olarak yaptığınız işleri fotoğraflayarak her çekimden para kazanabilirsiniz. Gezdiğiniz, gittiğiniz yerleri, doğa fotoğraflarını çekerek para kazandıran Iconzoomer uygulaması size verilen görevlerin fotoğraflarını çekerek para kazanmanızı sağlıyor. Örneğin sabah kahvaltınız, öğle yemeğiniz, akşam yemeğiniz, giydiğiniz elbise, ayakkabı, mon, mevsimlik fotoğraflar, kartpostal fotoğrafları vb.

Iconzoomer Nasıl Para Kazanılır?

Mobil uygulamardan para kazanmayı keyifli hale getiren Iconzoomer’den fotoğraf çekerek tamamladığınız her görevler için kazanç elde edersiniz. Kazançlarınızı ise PayPal dan ödeme olarak alabilirsiniz. Fakat Paypal’ın Türkiye ödemeleri durdurulduğu için ödemelerinizi isterseniz hediye çekleri ile üretsiz ürünlerde kazanabilirsiniz. Yardım sever biriyseniz Iconzoomer uygulamasından kazandığınız paraları UNİCEF’ e bağışta yapabilirsiniz.

Iconzoomer Uygulaması Nasıl İndirlir?

Google Play ve App Store gibi uygulama marketlerinden Iconzoomer olarak aratarak uygulamaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Iconzoomer uygulaması hem İOS hem ANDROİD cihazlardan kullanabilir.