Money App Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

money app

Money App Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? gibi sorular günümüzde oldukça artmış durumda. Ve bilindiği üzere teknolojinin gelişmesiyle beraber para kazandıran siteler, para kazandıran mobil uygulamalar ve evde kolay yoldan para kazanmak oldukça sıklaşmış ve basitleşmiş bir durumda. Bu yazımızda Money App uygulamasını anlatacağız. Money App’ten nasıl para kazanacağınızı ve nasıl para çekeceğinizi yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Money App Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Android ve iOS uyumlu olan Money App uygulaması, bir pazar araştırması uygulamasıdır. Money App Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? sorusunun cevabına gelirsek ; Fikir belirtme, oyun oynama, mağaza ürünlerini inceleme, hizmetleri test etmek ve deneme sürümlerini inceleme gibi basit ve kolay görevleri başarıyla tamamlayarak Money App’ten para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereke Money App uygulamasını google play veya app store gibi mobil uygulama marketlerinden ücretsiz indirip kendi adınıza bir hesap oluşturmak ve size verilen görevleri tamamlamak.

Tamamladığınız görevler karşılığında kazandığınız para PayPal hesabınıza aktarılıyor. Bu uygulamanın en güzel tarafı ücretlerinizi 2-3 gün içinde hesabınıza aktarıyor olması. Zira bu tür uygulamalarda ödeme genelde aylık olarak yapılır ve para yerine Amazon kartı hediye edilir.

Heryerden gezerken, otururken veya çay içerken kolaylıkla Money App uygulamasından para kazanabilirsiniz.

Money App’ın resmi uygulama sayfasındaki kurallar şöyle sıralanmıştır.

– Birden fazla ve / veya sahte hesaplar oluşturmayın.
– Sahte IP adresini veya VPN kullanmayın.
– Cihazınızın kimliğini değiştirmeye çalışmayın.
– Referans kodu ile spam üyeler eklemeyin.

Money App resmi google play sayfası için tıklayınız.