Ödeme Yapan Güvenilir Bitcoin Faucet Siteleri [2019]

Ödeme Yapan Güvenilir Bitcoin Faucet Siteleri

2019 Ödeme Yapan Güvenilir Bitcoin Faucet Siteleri, bedava Bitcoin kazanmanın en iyi yollarından biri Faucet Siteleri. Bu yazımızda en çok kazandıran faucet siteleri ve en güvenilir ödeme yapan faucet siteleri listeledik.

Öncelikle ödemeleri anında almak için Faucet hesabı açmanız gerekiyor. Faucet hesabı açmak için buraya tıklayabilirsiniz. Faucet hesabı açtıktan sonra aşağıda listesini verdiğim bedava bitcoin kazandıran sitelere üye olup faucetten edindiğiniz hesap numarasını oraya eklemek ve paranızı çekmek, herşey bu kadar basit.

[2019] Ödeme Yapan Güvenilir Bitcoin Faucet Siteleri

1- FreeBitco.in (Üye Ol ve 0.05 BTC Kazan)

En güvenilir ödeme yapan ücretsiz Bitcoin kazandıran Faucet (Musluk) sitelerinden biri olmakla birlikte her saat başı 0.00000058 BTC ile 0.05816557 BTC arası kazandırmaktadır. Tek yapmanız gereken girip parayı hesabınıza çekmek.

2- FreeDoge.co.in (Üye Ol ve 78.068.56 Doge Kazan)

Ücretsiz Dogecoin (Doge) kazandıran faucet siteler arasından en popüler olanıdır. Saatlik 0.26 Doge ile 78.068.56 Doge kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken giriş yapıp kazandığınız Dogecoinleri cüzdanınıza çekmek.

3- Moonliteco.in (Üye Ol)

Anında üye olup kazandığınız Litecoin ktipro paranızı 5 dakikada bir Coinpot.co hesabınıza çekebilirsiniz. Ödemenin 10 saniye içerisinde coinpot hesabınıza geçmektedir. Ve avantajlarından bir diğer yanı da 5 dakikada tekrar kazanma fırsatınızın olması. Coinpot’a kayıt olduğunuz mail adresi ile kaydolun ödemeler mail üzerinden coinpot hesabınıza geçecektir!

4- Moondogo.co.in (Üye Ol)

Hemen 1 dakikada üye Coinpot.co üye olduğunuz e posta adresinizle oturum açarak 5 dakikada bir 0.10 Dogecoin hesabınıza çekim yapabiliyorsunuz. Ve içerisinde farklı kazanma yöntemleri de mevcut.

5- Bonusbitcoin.co (Üye Ol)

Coinpot hesabınızdaki aynı email ile kayıt olun çünkü ödemeler anında o mail üzerinden yapılacaktır ! Her 15 dakikada bir size bonus Bitcoin ödemesi yapar ve çekim talep ettiğinizde anında Coinpot.co hesabınıza kripto para geçmiş olur. Bence en çok kazandıran musluk sitelerinden birisi olabilir. Çünkü ben aktif olarak kullanmaktayım.

6- Bitfun.co (Üye Ol)

Yine aynı coinpot’a kayıt olduğumuz mail adresimiz ile kayıt oluyoruz ve anında BitCoin (BTC) çekimi yapabiliyoruz. Ve aynı zamanda site içerisinde oyunlar oynayarak hem eğlenip hem para kazanabilirsiniz. Üstelik ödemeler anında hesabınıza geçiyor. Bu şekilde aylık olarak güzel miktarlarda paralar kazanılabilir.

7- Getyourbitco.in (Üye Ol)

Her 5 dakikada bir 9.89 Satoshi ödemesi yapan bu musluk faucethub.io hesabınıza ödemelerinizi anında yapmaktadır. Tek yapmanız gereken 5 dakikada bir girip ödeme talep etmek, herşey bu kadar kolay.

8- Btc.faucethero.com (Üyel Ol)

100 satoshi veriyor ve anında faucethub.io hesabınızdaki BTC cüzdanı numaranız ile kayıt olup çekim yapabiliyorsunuz. Üstelik çekim yapmak ve para kazanmak çok basit. Tek yapmanız gereken giriş yapıp parayı hesabınıza çekmek.

9- Clixco.in (Üye Ol)

877.972 kişi kullanıcıya sahip Faucet sitelerinden birisi olan Clixco.in çok yönlü bir site, durmaksızın kazanabileceğiniz ve kazandıklarınızı BTC adresinize çekebileceğiniz bir faucet bitcoin sitedir.

10- Moonbitcoin.cash (Üye Ol)

Güvenilir Faucet sitelerinden bir diğeride MoonBitcoin.cash sitesidir. Ödemeleri anında yapmakla beraber her 5 dakikada bir de kazandırmaya devam etmektedir. Kayıt olurken coinpot hesabınızla kayıt oluyorsunuz yine ve tek tıklamayla kolaylıkla kripto paranızı çekebiliyorsunuz üstelik anında.

Arkadaşlar bu işlemleri yaptıktan sonra sizlerde referans numaralarınızla arkadaşlarınıza, düşmanlarınıza ve diğer herkese tavsiye ederek referans numaranızla kazanılan coinlerin  % 25 ile %50 lik bir kısmını ödül olarak alabilirsiniz.  Farklı bir kazanma yöntemi olan mobil uygulamalardan para kazanma adlı makalemizi de okuyarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Merak ettiğiniz konuları ve referans numaralarınızı, sizin de en güvenilir olduğunu tespit ettiğiniz, ödeme yapan faucet siteleriniz varsa yorum kısmından belirterek referans kasabilirsiniz. Tüm takipçilerimize bol kazançlı günler dileriz. Bir sonraki blog yazımızda görüşmek üzere.