Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Serisi – 2

cepmax uygulaması

Para kazandıran mobil uygulamalar serisinin 2. konusunu da sizler için hazırladık.

CepMax

cepmax uygulaması

İnternetten oyun oynayarak, reklam izleyerek düzenli olarak aylık minimum 120TL kazanabileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Kuracağınız ekip ile hiç yatırım yapmadan kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Peki ekibi nasıl kuracağınız konusuna gelirsek bu içerik altına yorum atarak veya keşfet sayfamızdan ”CepMax” şeklinde hashtag ile durum paylaşarak kolaylıkla ekip kurabilirsiniz.  Günümüzün en çok para kazandıran mobil uygulamalarından birisi olan Cepmax oyun oynayarak, reklam izleyerek para kazanabileceğiniz kaliteli bir uygulamadır.

Daha fazla bilgi için CepMax Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? yazısını okuyabilirsiniz.

Money APP

money app

Android ve iOS uyumlu olan Money App uygulaması, bir pazar araştırması uygulamasıdır. Money App Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? sorusunun cevabına gelirsek ; Fikir belirtme, oyun oynama, mağaza ürünlerini inceleme, hizmetleri test etmek ve deneme sürümlerini inceleme gibi basit ve kolay görevleri başarıyla tamamlayarak Money App’ten para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereke Money App uygulamasını google play veya app store gibi mobil uygulama marketlerinden ücretsiz indirip kendi adınıza bir hesap oluşturmak ve size verilen görevleri tamamlamak.

Daha fazla bilgi için Money App Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? yazısını okuyabilirsiniz.

Cash For Apps

Cash For Apps

Cash For Apss uygulaması bir nevi app store ve google play gibi bir uygulama marketidir. Siz uygulama yükledikçe kredi kazanırsınız kredi kazandıktan sonra yüklemeyip kredi kazandığınız uygulamayı tekrar silebilirsiniz. Kazandığınız 300 kredi yani puan 1 Dolar değerindedir. Ayrıca arkadaşlarınızı da referans kodunuzla davet ederek ekstra daha fazla puan kazanıp paraya çevirebilirsiniz. Share yani paylaş bölümünden Cash for Apps’i paylaşır veya arkadaşınız referans kodu ile sisteme üye olursa; her iOS cihaz için 90 krediAndroid cihaz için ise 45 kredi kazanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Cash For Apps Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? yazısını okuyabilirsiniz.

Fluid Market

fluid market

Fluid Market insanlara arabalarını, kamyonetlerini, tırlarını, otobüslerini, ciplerini veya minibüslerini saatlik, günlük ya da haftalık olarak kiralama imkanı sunmaktadır. Yani Fluid Market uygulaması, paylaşım ekonomisi alanında kurulmuş bir girişimdir.

Fluid Market’in web sitesindeki bilgiye göre, kamyonetinizi Fluid Market uygulaması üzerinden kiralayarak yıllık 24.000 dolar kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca “Diğer” kategorisinde matkap, çim biçme makinesi, bisiklet, topuklu ayakkabı, tekne gibi farklı şeyleri de Fluid Market uygulamasından kiraya verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Fluid Market Uygulaması Nedir? Nasıl Para Kazanılır? yazısını okuyabilirsiniz.