Sorumani Nedir? Sorumani’den Nasıl Para Kazanılır?

Sorumani Nedir Sorumani'den Nasıl Para Kazanılır

Son Güncelleme Yazar:

Sorumani Nedir? Sorumani’den Nasıl Para Kazanılır?

Sorumani Nedir? Sorumani’den Nasıl Para Kazanılır? sorusuna  sorumani.com sitesinin sıkça sorulan sorulardaki cevaplarıyla başlamak istiyorum..

Sorumani.com Nedir?

sorumani.com, para kazandıran soru / cevap platformlarındandır. Yazarlar soru sorarak ve sorulara cevap vererek ve referans ile ek gelir elde ederler. Elde ettikleri gelirleri kısa süre içerisinde diledikleri banka hesaplarına çekim yapabilirler.

sorumani.com kullanımı ve üyeliği tamamen ÜCRETSİZ bir para kazandıran platformdur. Dilediğiniz zaman aralığında sorarak ya da cevap vererek ek gelir elde edebilirsiniz. Sistem içerisindeki işleyişi 3 temel adımda anlatacak olursak; soru sor, cevap ver, kazancını hesabına çekim yap. Sistem bu kadar basit ve hızlı ilerlemektedir.

Sistemin bazı kuralları da vardır. Soru sorarken veya sorulara cevap verirken şu maddeler göz önünde bulundurulmalıdır;

Kazanç geçmişindeki “-” kazançlar neyi ifade ediyor?

”Kopyala / yapıştır, değer üretmeyen *, otomatik translate edilmiş (örneğin Google Translate), telif haklarına tabii, cinsel medya ya da metin, terör propagandası, illegal bahis, çocuk istismarı vb. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki kanunlara aykırı içerikler tespit edildiğinde kullanıcının kazanmış olduğu tutar geri alınır. (bazı durumlarda içerik yayından kaldırılabilir.) Bu durum kazanç geçmişine “-” bakiye olarak yansır. Bahsi geçen içerik türleri ile kazanç elde etmeye çalışan yazarlar önce uyarılır, devam etmesi durumunda, kalıcı ya da bir süreliğine sistemden uzaklaştırılır. Sistemden uzaklaştırılan yazarlar para çekim ve hak talebinde bulunamazlar.

*: Değer üretmeyen içeriklerin kapsamı aynı zamanda şunları içerir:

  • Soru ile alakalı olmayan cevaplar
  • Son kullanıcıya fayda sağlamayan kişisel sorular
  • Çok fazla kelime tekrarı
  • Küfür, sözlü ya da görüntülü hakaret, taciz
  • Madde bağımlılığına özendirici içerik
  • ve site kullanım koşulları ile yardım sayfalarında atıfta bulunulmuş diğer durumlar ”

Sorumani Genel Değerlendirme

Alt Çekim Limiti: 25 TL

Güvenilirlik: %95

Kullanılabilirlik: %95

Sorumani.com ÜYE OL

Sorumani.com sitesi için şikayet ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorum kısmında ve keşfet kısmında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.