YouNow Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Younow

YouNow Nedir? Nasıl Para Kazanılır? Nedir? Nasıl Para Kazanılır? gibi sorular günümüzde oldukça artmış durumda. Ve bilindiği üzere teknolojinin gelişmesiyle beraber para kazandıran siteler, para kazandıran mobil uygulamalar ve siteler evde kolay yoldan para kazanmak oldukça sıklaşmış ve basitleşmiş bir durumda. Bu yazımızda YouNow canlı yayın yaparak para kazanmayı anlatacağız. YouNow’dan nasıl para kazanacağınızı ve nasıl para çekeceğinizi yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Younow nedir?

Younow, 2011 yılından beri yayın hayatına devam eden canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir. Canlı yayın yapıyorsunuz ve takipçileriniz size bağış yapıyor ve bu sayede para kazanıyorsunuz. Ülkemizde oldukça popülerleşmeye başlayan YouNow sitenin kendi para birimi olan coin : video izledikçe , uygulamaya girdikçe , kişileri takip ettikçe kazanabileceğiniz bir para. Bu para kesinlikle gerçek parayla satın alınamıyor. Coinleri takip ettiğiniz yayıncıların yayınında kullanıp onların daha fazla üst sıralara çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Birde barslar var bunu ise gerçek parayla satın alabiliyorsunuz. Bars fiyatları şöyle :

Younow’dan para nasıl kazanabilirim?

Bunun gerçekleşmesi için öncelikle anlık +500 izleyiciye erişmeniz gerekmekte ve haftada en az 2 kez canlı yayın gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Üyelik başvurunuz kabul edildikten sonra size gönderilen ”bars” ların yarısı younow’a yarısı size geliyor. İyi olan tarafı ise hiç reklam olmaması.

Younow’da nasıl izlenme sayısına erişebilirim?

Bunun için size önerilerimiz sosyal medya sitelerine çok iyi hakim olmanız ve özgün içeriğe sahip olmalısınız. Sitenin sol tarafında bulunan etiketler kısmında etkili kullanarak çok fazla takipçiye sahip olabilirsiniz. Diğer sosyal mecralarda fenomen haline gelmiş olan isimlerin daha çabuk izleyici kitlesine erişmeleri daha muhtemel bir durum. Örneğin Youtuber ve İnstagram da fazla izlenme ve takipçiye sahip kişiler kolaylıkla Younow’da yeterli kitleye ulaşacaktır

Younow’a nasıl üye olunur?

Facebook, Twitter, Google ve İnstagram hesabınızı kullanarak Younow’a kolaylıkla üye olabilirsiniz.

Younow sitesine gitmek ve üye olmak için tıklayınız.